Q6P1BXXG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM PROMINENT GRN
product image
Q6P1BXXG12E Picture
SeekIC No. : 0042578 Detail
Q6P1BXXG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM PROMINENT GRN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6P1BXXG12E
Quick Details
LED Size : 6 mm Illumination Color : Green
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Green
LED Size : 6 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6P1BXXG12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage12V