Q6R1BXXB12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM RECESSED BLU
product image
Q6R1BXXB12E Picture
SeekIC No. : 0042748 Detail
Q6R1BXXB12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM RECESSED BLU
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6R1BXXB12E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 6 mm Illumination Color : Blue
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Blue
LED Size : 6 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6R1BXXB12E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage12V