Q8F1BXXW12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 8MM FLUSH WHITE
product image
Q8F1BXXW12E Picture
SeekIC No. : 0042724 Detail
Q8F1BXXW12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 8MM FLUSH WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8F1BXXW12E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8F1BXXW12E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage12V