Q8F1CXXW24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 8MM FLUSH WHITE
product image
Q8F1CXXW24E Picture
SeekIC No. : 0042790 Detail
Q8F1CXXW24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 8MM FLUSH WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8F1CXXW24E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8F1CXXW24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage24V