Q8R1BXXR110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM RECESSED RED
product image
Q8R1BXXR110E Picture
SeekIC No. : 0042555 Detail
Q8R1BXXR110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM RECESSED RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8R1BXXR110E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : Red
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Red
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8R1BXXR110E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage110V