Q8R1BXXW110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM RECESSED WHT
product image
Q8R1BXXW110E Picture
SeekIC No. : 0042722 Detail
Q8R1BXXW110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM RECESSED WHT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8R1BXXW110E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8R1BXXW110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage110V