Q8R1CXXB24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 8MM RECESSED BLU
product image
Q8R1CXXB24E Picture
SeekIC No. : 0042713 Detail
Q8R1CXXB24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 8MM RECESSED BLU
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8R1CXXB24E
Quick Details
LED Size : 5 mm Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 5 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8R1CXXB24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage24V