Q8R1CXXG110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM RECESSED GRN
product image
Q8R1CXXG110E Picture
SeekIC No. : 0042889 Detail
Q8R1CXXG110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM RECESSED GRN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8R1CXXG110E
Quick Details
LED Size : 5 mm Illumination Color : Green
Packaging :
Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 5 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8R1CXXG110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage110V