Q8R1CXXR12
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 8MM RECESSED RED
product image
Q8R1CXXR12 Picture
SeekIC No. : 0042870 Detail
Q8R1CXXR12: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 8MM RECESSED RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8R1CXXR12
Quick Details
LED Size : 5 mm Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 5 mm