Features: • 64 MHz• LOW LOSS• HIGH ISOLATION• EXCELLENT PHASE/AMPLITUDE BALANCE• HIGH POWER HANDLING• SURFACE MOUNTApplication• ANTENNA FEEDS• POWER AMPSDescriptionThe QHDZ-2P-0.064G series is a member of the Multi-Mix QHD family of 3-dB 90° couplers...
QHDZ-2P-0.064G: Features: • 64 MHz• LOW LOSS• HIGH ISOLATION• EXCELLENT PHASE/AMPLITUDE BALANCE• HIGH POWER HANDLING• SURFACE MOUNTApplication• ANTENNA FEEDS• POWER A...
SeekIC Buyer Protection PLUS - newly updated for 2013!
268 Transactions
All payment methods are secure and covered by SeekIC Buyer Protection PLUS.
Features: • 130 - 174 MHz• LOW LOSS• HIGH ISOLATION• EXCELLENT PHASE/AMPLI...
Features: • 225 - 400 MHz• LOW LOSS• HIGH ISOLATION• EXCELLENT PHASE/AMPLI...