QLS20ZG-NT
CONV DC-DC 48V IN 5V OUT 100W
product image
QLS20ZG-NT Picture
SeekIC No. : 004468148 Detail
QLS20ZG-NT: CONV DC-DC 48V IN 5V OUT 100W
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
QLS20ZG-NT
Mfg:
Power-One
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationQLS20ZG-NT
VendorPower-One
CategoryPower Supplies
Voltage - Input36 ~ 75VDC
Output5V
Power (Watts)100W
Number of Outputs1
1st Output5 VDC @ 20A