IC PENTIUM 3 1.75V 1.0GHZ 370PGA
RB80526PZ001256SL52R: IC PENTIUM 3 1.75V 1.0GHZ 370PGA
SeekIC Buyer Protection PLUS - newly updated for 2013!
268 Transactions
All payment methods are secure and covered by SeekIC Buyer Protection PLUS.
| Technical/Catalog Information | RB80526PZ001256SL52R |
| Vendor | Intel |
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
| Processor Type | Pentium III |
| Speed | 1.0GHz |
| Voltage | 1.75V |
| Features | 133MHz Bus, 256K L2 Cache |
| Package / Case | 370-PGA |
| Packaging | Tray |
| RoHS Status | RoHS Non-Compliant |
| Other Names | RB80526PZ001256SL52R RB80526PZ001256SL52R 833416 ND 833416ND 833416 |