IC MPU 1.7V 733MHZ CELR 370FCPGA
RB80526RX733128SL52Y: IC MPU 1.7V 733MHZ CELR 370FCPGA
SeekIC Buyer Protection PLUS - newly updated for 2013!
268 Transactions
All payment methods are secure and covered by SeekIC Buyer Protection PLUS.
| Technical/Catalog Information | RB80526RX733128SL52Y |
| Vendor | Intel |
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
| Processor Type | Celeron |
| Speed | 733MHz |
| Voltage | 1.75V |
| Features | 66MHz Bus, 128K L2 Cache |
| Package / Case | 370-FCPGA |
| Packaging | Tray |
| RoHS Status | RoHS Non-Compliant |
| Other Names | RB80526RX733128SL52Y RB80526RX733128SL52Y 833440 ND 833440ND 833440 |