RF2360PCK-50OHM
KIT EVAL FOR RF2360 50OHM
product image
RF2360PCK-50OHM Picture
SeekIC No. : 004125425 Detail
RF2360PCK-50OHM: KIT EVAL FOR RF2360 50OHM
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RF2360PCK-50OHM
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: RFMD
Type: Amplifier Frequency: 5MHz ~ 1.5GHz
For Use With/Related Products: RF2360 50 Ohm Package / Case : SOT-313-2
Description
Series: -
Manufacturer: RFMD
Type: Amplifier
Supplied Contents: Board, Product Sample
Frequency: 5MHz ~ 1.5GHz
For Use With/Related Products: RF2360 50 Ohm
Parameters:
Technical/Catalog InformationRF2360PCK-50OHM
VendorRFMD
CategoryRF and RFID
TypeAmplifier
Frequency5MHz ~ 1.5GHz
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names RF2360PCK 50OHM