RG125-19/12NM
Fans & Blowers Size=180x180x40 mm CFM=35 VDC=12
product image
RG125-19/12NM Picture
SeekIC No. : 002710195 Detail
RG125-19/12NM: Fans & Blowers Size=180x180x40 mm CFM=35 VDC=12
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RG125-19/12NM
Mfg:
ebm-papst
  • Qty
  • 0~17
Quick Details
Product : Blowers Series : RG125AC
Description
Current Type :
Supply Voltage :
Airflow :
Bearing Type :
Noise :
Speed :
Power Rating :
Frame Dimensions (mm) :
Housing Material :
Termination Style :
Product : Blowers
Series : RG125AC
Parameters:
Technical/Catalog InformationRG125-19/12NM
VendorEBM-Papst Industries Inc
CategoryFans
Voltage - Rated 12VDC
Power (Watts)2W
Bearing TypeBall
Size / DimensionSquare - 180mm L x 180mm H x 40mm W