RLB0812-473KL
Power Inductors 47000uH 10% 16mA
product image
RLB0812-473KL Picture
SeekIC No. : 001185895 Detail
RLB0812-473KL: Power Inductors 47000uH 10% 16mA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RLB0812-473KL
Mfg:
Bourns
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Inductance : 47 mH Operating Temperature Range : - 20 C to + 80 C
Termination Style : Radial
Description
Tolerance :
Maximum DC Current :
Maximum DC Resistance :
Self Resonant Frequency :
Q Minimum :
Dimensions :
Shielding :
Package / Case :
Termination Style : Radial
Inductance : 47 mH