S20K320E3
VARISTOR 320VRMS 20MM RADIAL
product image
S20K320E3 Picture
SeekIC No. : 003005770 Detail
S20K320E3: VARISTOR 320VRMS 20MM RADIAL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
S20K320E3
Quick Details
Series: SuperioR Manufacturer: EPCOS Inc
Varistor Voltage: 510V Number of Bits : 5
Current-Surge: 12kA Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 320VAC Maximum DC Volts: 420VDC
Energy: 320J
Manufacturer: EPCOS Inc
Varistor Voltage: 510V
Maximum AC Volts: 320VAC
Maximum DC Volts: 420VDC
Package / Case: Disc 20mm