S20K320E3K1
VARISTOR 320V RMS 20MM RADIAL
product image
S20K320E3K1 Picture
SeekIC No. : 003005771 Detail
S20K320E3K1: VARISTOR 320V RMS 20MM RADIAL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
S20K320E3K1
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: AdvanceD-MP Manufacturer: EPCOS Inc
Varistor Voltage: 510V Number of Bits : 5
Current-Surge: 12kA Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 320VAC Maximum DC Volts: 420VDC
Energy: 320J
Manufacturer: EPCOS Inc
Varistor Voltage: 510V
Maximum AC Volts: 320VAC
Maximum DC Volts: 420VDC
Package / Case: Disc 20mm