SCL-DPDT-24VAC
General Purpose / Industrial Relays DPDT 12A 24VAC
product image
SCL-DPDT-24VAC Picture
SeekIC No. : 002550149 Detail
SCL-DPDT-24VAC: General Purpose / Industrial Relays DPDT 12A 24VAC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SCL-DPDT-24VAC
Quick Details
Contact Form : DPDT Coil Voltage : 24 VAC
Coil Resistance : 160 Ohms Mounting Style : Through Hole
Contact Current Rating :
Coil Current :
Switching Voltage :
Coil Voltage : 24 VAC
Contact Form : DPDT
Coil Resistance : 160 Ohms