SDT022ATFT
TFT Displays & Accessories 2.2in TFT
product image
SDT022ATFT Picture
SeekIC No. : 0011351 Detail
SDT022ATFT: TFT Displays & Accessories 2.2in TFT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SDT022ATFT
Mfg:
Displaytech
  • Qty
  • 0~1
  • 1~5
  • 5~10
Quick Details
Product : Displays Diagonal : 2.2 in
Module Size (W x H x T) : 40.54 mm x 56.45 mm x 3 mm Attached Touch Screen : No
Interface : Parallel, RGB
Description
Backlighting :
Packaging :
Product : Displays
Attached Touch Screen : No
Interface : Parallel, RGB
Diagonal : 2.2 in
Module Size (W x H x T) : 40.54 mm x 56.45 mm x 3 mm