SD-1000H-48
DC/DC Converters 1008W 48V 21A 72-144Vin
product image
SD-1000H-48 Picture
SeekIC No. : 002717549 Detail
SD-1000H-48: DC/DC Converters 1008W 48V 21A 72-144Vin