SLT-12-61010-12T
Linear and Switching Power Supplies 3 OUT 5V +/-12/15V
product image
SLT-12-61010-12T Picture
SeekIC No. : 002761453 Detail
SLT-12-61010-12T: Linear and Switching Power Supplies 3 OUT 5V +/-12/15V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SLT-12-61010-12T
Mfg:
Sola/Hevi-Duty
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Product : Linear Supplies Commercial/Medical : Commercial
Input Voltage : 100 VAC to 240 VAC Selectable Number of Outputs : 3
Output Voltage (Channel 1) : 5 VDC Mounting Style : Panel
Description
Output Power Rating :
Output Current (Channel 1) :
Output Voltage (Channel 2) :
Output Current (Channel 2) :
Output Voltage (Channel 3) :
Output Current (Channel 3) :
Dimensions :
Commercial/Medical : Commercial
Mounting Style : Panel
Product : Linear Supplies
Output Voltage (Channel 1) : 5 VDC
Number of Outputs : 3
Input Voltage : 100 VAC to 240 VAC Selectable