SLVU2.8-4BTG
TVS Diode Arrays 2.8V 1uA 4CH 30kV ESD Contact
product image
SLVU2.8-4BTG Picture
SeekIC No. : 00225242 Detail
SLVU2.8-4BTG: TVS Diode Arrays 2.8V 1uA 4CH 30kV ESD Contact
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SLVU2.8-4BTG
Mfg:
Littelfuse
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Channels : 4 Channels Clamping Voltage : 15 V
Operating Voltage : 2.8 V Package / Case : SOIC-8
Breakdown Voltage : 3 V Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C Series : SLVU2.8
Packaging : Reel
Description
Polarity :
Capacitance :
Channels : 4 Channels
Packaging : Reel
Package / Case : SOIC-8
Clamping Voltage : 15 V
Operating Voltage : 2.8 V
Breakdown Voltage : 3 V