SMF11AT1
TVS ZENER 200W 11V SOD123FL
product image
SMF11AT1 Picture
SeekIC No. : 003004724 Detail
SMF11AT1: TVS ZENER 200W 11V SOD123FL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SMF11AT1
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: ON Semiconductor
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V Voltage - Breakdown: 12.2V
Power (Watts): 200W Recovery Time : 200 ns
Polarization: Unidirectional Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: SOD-123F Supplier Device Package: SOD-123FL
Description
Series: -
Mounting Type: Surface Mount
Polarization: Unidirectional
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Voltage - Breakdown: 12.2V
Power (Watts): 200W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Supplier Device Package: SOD-123FL
Manufacturer: ON Semiconductor
Parameters:
Technical/Catalog InformationSMF11AT1
VendorON Semiconductor
CategoryCircuit Protection
Package / CaseSOD-123 Flat Leads
PackagingTape & Reel (TR)
PolarizationUnidirectional
Power (Watts)200W
Voltage - Breakdown12.2V