SMF6.5AT1
TVS ZENER 200W 6.5V SOD123FL
product image
SMF6.5AT1 Picture
SeekIC No. : 003002432 Detail
SMF6.5AT1: TVS ZENER 200W 6.5V SOD123FL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SMF6.5AT1
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: ON Semiconductor
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V Voltage - Breakdown: 7.22V
Power (Watts): 200W Recovery Time : 200 ns
Polarization: Unidirectional Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: SOD-123F Supplier Device Package: SOD-123FL
Description
Series: -
Mounting Type: Surface Mount
Polarization: Unidirectional
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Voltage - Breakdown: 7.22V
Power (Watts): 200W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Supplier Device Package: SOD-123FL
Manufacturer: ON Semiconductor
Parameters:
Technical/Catalog InformationSMF6.5AT1
VendorON Semiconductor
CategoryCircuit Protection
Package / CaseSOD-123 Flat Leads
PackagingTape & Reel (TR)
PolarizationUnidirectional
Power (Watts)200W
Voltage - Breakdown7.22V