SMF78AT1G
TVS ZENER 175W 78V SOD123FL
product image
SMF78AT1G Picture
SeekIC No. : 003004786 Detail
SMF78AT1G: TVS ZENER 175W 78V SOD123FL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SMF78AT1G
Series: - Manufacturer: ON Semiconductor
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V Voltage - Breakdown: 86.7V
Power (Watts): 200W Recovery Time : 200 ns
Polarization: Unidirectional
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V
Voltage - Breakdown: 86.7V
Power (Watts): 200W
Parameters:
Technical/Catalog InformationSMF78AT1G
PolarizationUnidirectional
Power (Watts)175W
Voltage - Breakdown86.7V