SMF85AT1
TVS ZENER 175W 85V SOD123FL
product image
SMF85AT1 Picture
SeekIC No. : 003002451 Detail
SMF85AT1: TVS ZENER 175W 85V SOD123FL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SMF85AT1
Series: - Manufacturer: ON Semiconductor
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V Voltage - Breakdown: 94.4V
Power (Watts): 200W Recovery Time : 200 ns
Polarization: Unidirectional
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V
Voltage - Breakdown: 94.4V
Power (Watts): 200W
Parameters:
Technical/Catalog InformationSMF85AT1
PolarizationUnidirectional
Power (Watts)175W
Voltage - Breakdown94.4V