SMF8.5AT1G
TVS ZENER 200W 8.5V SOD123FL
product image
SMF8.5AT1G Picture
SeekIC No. : 003002450 Detail
SMF8.5AT1G: TVS ZENER 200W 8.5V SOD123FL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SMF8.5AT1G
Series: - Manufacturer: ON Semiconductor
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V Voltage - Breakdown: 9.44V
Power (Watts): 200W Recovery Time : 200 ns
Polarization: Unidirectional
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V
Voltage - Breakdown: 9.44V
Power (Watts): 200W
Parameters:
Technical/Catalog InformationSMF8.5AT1G
PolarizationUnidirectional
Power (Watts)200W
Voltage - Breakdown9.44V