SQCFVA0R3AAT1A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 250volts 0.30pF
product image
SQCFVA0R3AAT1A Picture
SeekIC No. : 00889449 Detail
SQCFVA0R3AAT1A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 250volts 0.30pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SQCFVA0R3AAT1A
Quick Details
Capacitance : 0.3 pF Tolerance : 0.05 pF
Voltage Rating : 250 Volts Temperature Coefficient / Code : +/- 30 PPM / C
Product : Low ESR MLCCs Packaging : Reel
Description
Case Code - in :
Case Code - mm :
Operating Temperature Range :
Product : Low ESR MLCCs
Capacitance : 0.3 pF
Tolerance : 0.05 pF