SR51120D12NF
ANT SECTOR 120DEG 12" N FEMALE
product image
SR51120D12NF Picture
SeekIC No. : 004124392 Detail
SR51120D12NF: ANT SECTOR 120DEG 12" N FEMALE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SR51120D12NF
  • Qty
  • 0~25
Quick Details
Series: SR Manufacturer: Laird Technologies IAS
Antenna Type: Sector Number of Bands: 1
Frequency: 5.15GHz ~ 5.35GHz VSWR: 1.5
Gain: 11dBi Termination: N-Type Female
Package / Case : NFBGA-144 Mounting Type: Wall Mount
Height (Max): 1.000" (25.40mm)
Description
Number of Bands: 1
Manufacturer: Laird Technologies IAS
Packaging: *
VSWR: 1.5
Mounting Type: Wall Mount
Termination: N-Type Female
Height (Max): 1.000" (25.40mm)
Frequency: 5.15GHz ~ 5.35GHz