SRAH-12F3300
CONV DC/DC 3.3V 12A 39.6W OUTPUT
product image
SRAH-12F3300 Picture
SeekIC No. : 004502489 Detail
SRAH-12F3300: CONV DC/DC 3.3V 12A 39.6W OUTPUT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SRAH-12F3300
Mfg:
Bel Fuse Inc
  • Qty
  • 1~25
Parameters:
Technical/Catalog InformationSRAH-12F3300
VendorBel Fuse Inc
CategoryPower Supplies
Voltage - Input4.5 ~ 5.5VDC
Output3.3V
Power (Watts)39.6W
Number of Outputs1
1st Output3.3 VDC @ 12A