SRF3216-222Y
Common Mode Inductors (Chokes) 2.2KOhm 30% 100MHz
product image
SRF3216-222Y Picture
SeekIC No. : 001171088 Detail
SRF3216-222Y: Common Mode Inductors (Chokes) 2.2KOhm 30% 100MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SRF3216-222Y
Quick Details
Tolerance : 30 % Maximum DC Current : 200 mAmps
Maximum DC Resistance : 1.2 mOhms Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Termination Style : SMD/SMT
Description
Inductance :
Impedance :
Self Resonant Frequency :
Q Minimum :
Package / Case :
Series :
Termination Style : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Maximum DC Resistance : 1.2 mOhms
Maximum DC Current : 200 mAmps
Tolerance : 30 %
Parameters:
Technical/Catalog InformationSRF3216-222Y
VendorBourns Inc.
CategoryFilters
Inductance-
Impedance2.2K Ohm
DC Resistance (DCR)1.200 Ohm Max
Current 200mA