SSP-FSD8DUW-12V3
LED STRIP FLEX WHITE 12V
product image
SSP-FSD8DUW-12V3 Picture
SeekIC No. : 003616671 Detail
SSP-FSD8DUW-12V3: LED STRIP FLEX WHITE 12V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SSP-FSD8DUW-12V3
Parameters:
Technical/Catalog InformationSSP-FSD8DUW-12V3
VendorSunbrite LEDs
CategoryOptoelectronics
ColorWhite Clear
Configuration-
Size / Dimension62.5' x 0.39" (19.05m x 10mm)
Millicandela Rating-
Voltage - Forward (Vf) Typ12V