SSP-LXC128924
LED T-5MM 32.5MM RND 24LED WHT
product image
SSP-LXC128924 Picture
SeekIC No. : 003611419 Detail
SSP-LXC128924: LED T-5MM 32.5MM RND 24LED WHT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SSP-LXC128924
Quick Details
Series: - Manufacturer: Lumex Opto/Components Inc
Millicandela Rating: 2000mcd Internal Connection: -
Size / Dimension: 1.28" Dia x 0.42" H (32.50mm x 10.70mm) Offset Voltage (Max) : 10 mV
Color: White Configuration: 24 Round
Description
Internal Connection: -
Series: -
Manufacturer: Lumex Opto/Components Inc
Millicandela Rating: 2000mcd
Size / Dimension: 1.28" Dia x 0.42" H (32.50mm x 10.70mm)
Configuration: 24 Round
Color: White
Voltage - Forward (Vf) Typ: 21V
Parameters:
Technical/Catalog InformationSSP-LXC128924
VendorSunbrite LEDs
CategoryOptoelectronics
ColorWhite
Millicandela Rating2000mcd
Configuration24 Round
Voltage - Forward (Vf) Typ21V