STF203-22.TCT
IC TVS USB 22OHM RES SC70-6
product image
STF203-22.TCT Picture
SeekIC No. : 003004946 Detail
STF203-22.TCT: IC TVS USB 22OHM RES SC70-6
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
STF203-22.TCT
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Series: - Manufacturer: Semtech
Voltage - Working: 5.25V Voltage - Clamping: -
Technology: Mixed Technology Propagation Delay Time : 39 ns
Power (Watts): 100mW Number of Circuits: 4
Applications: General Purpose Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Supplier Device Package: SC-70-6
Description
Series: -
Technology: Mixed Technology
Applications: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)Alternate Packaging
Voltage - Clamping: -
Number of Circuits: 4
Manufacturer: Semtech
Voltage - Working: 5.25V
Power (Watts): 100mW
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Parameters:
Technical/Catalog InformationSTF203-22.TCT
VendorSemtech (VA)
CategoryOver Voltage, Current, Temperature Devices
Package / CaseSC-70-6
PackagingCut Tape (CT)
TechnologyMixed Technology
ApplicationsGeneral Purpose
Number of Circuits4 - Quad
Voltage - Working5.25V
Voltage - Clamping-
Power (Watts)100mW