T92S7D12-24
General Purpose / Industrial Relays DPST-NO PC MT 24VDC
product image
T92S7D12-24 Picture
SeekIC No. : 002547613 Detail
T92S7D12-24: General Purpose / Industrial Relays DPST-NO PC MT 24VDC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
T92S7D12-24
Mfg:
TE Connectivity / P&B
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Contact Form : 2 Form A (DPST-NO) Coil Voltage : 24 V
Coil Resistance : 350 Ohms Mounting Style : Panel
Contact Material : Silver Cadmium Oxide
Description
Coil Current :
Switching Voltage :
Contact Current Rating :
Mounting Style : Panel
Coil Voltage : 24 V
Contact Form : 2 Form A (DPST-NO)
Coil Resistance : 350 Ohms