TK150X03-002
TOOLKIT TFT LCD 15.0" XGA
product image
TK150X03-002 Picture
SeekIC No. : 003611230 Detail
TK150X03-002: TOOLKIT TFT LCD 15.0" XGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
TK150X03-002
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Series: ToolKITS™ Manufacturer: Kyocera Display America, Inc.
Display Type: TFT- Thin Film Transistor Display Mode: *
Viewing Area: * Supply Current : 0.1 mA, 5.5 mA