TK15A50D(STA4,Q,M)
MOSFET N-Ch MOS 15A 500V 50W 2300pF 0.3
product image
TK15A50D(STA4,Q,M) Picture
SeekIC No. : 00155321 Detail
TK15A50D(STA4,Q,M): MOSFET N-Ch MOS 15A 500V 50W 2300pF 0.3