TM031-035-14-06
Features: • P-1 dB: 6 dBm• Small Signal Gain: 14 dB• Noise Figure: 1.0 dB• Bias Condition: 36 mA @ 8 VSpecifications SYMBOL DESCRIPTION MIN TYP MAX UNITS FREQ Frequency Range 3.1 3.5 GHz SSG Small Signal Gain 12 14 dB G...
product image
TM031-035-14-06 Picture
SeekIC No. : 004523045 Detail
TM031-035-14-06: Features: • P-1 dB: 6 dBm• Small Signal Gain: 14 dB• Noise Figure: 1.0 dB• Bias Condition: 36 mA @ 8 VSpecifications SYMBOL DESCRIPTION MIN TYP MAX UNITS ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
TM031-035-14-06
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Features:
• P-1 dB: 6 dBm
• Small Signal Gain: 14 dB
• Noise Figure: 1.0 dB
• Bias Condition: 36 mA @ 8 V