TZB4P300AB10R00
Trimmer / Variable Capacitors 6.5 - 30PF 100V N120
product image
TZB4P300AB10R00 Picture
SeekIC No. : 001105784 Detail
TZB4P300AB10R00: Trimmer / Variable Capacitors 6.5 - 30PF 100V N120
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
TZB4P300AB10R00
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Capacitance Range : 30 pF Tolerance : 0.5 %
Voltage Rating : 100 Volts Operating Temperature Range : - 25 C to + 85 C
Termination Style : SMD/SMT Product : Trimmer Capacitors - Ceramic Dielectric
Description
Tolerance : 0.5 %
Voltage Rating : 100 Volts
Operating Temperature Range : - 25 C to + 85 C
Termination Style : SMD/SMT
Product : Trimmer Capacitors - Ceramic Dielectric
Capacitance Range : 30 pF