V530-L2002
20-40MMHEAD W/WHT RINGLIGHTING
product image
V530-L2002 Picture
SeekIC No. : 004135265 Detail
V530-L2002: 20-40MMHEAD W/WHT RINGLIGHTING
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V530-L2002
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Series: * Manufacturer: Omron Electronics Inc-IA Div
Supply Current : 20 mA, 80 mA, 140 mA Pixel Size: *