V803-100.0M
OSC VCXO 100.0000MHZ 3.3V SMD
product image
V803-100.0M Picture
SeekIC No. : 003415175 Detail
V803-100.0M: OSC VCXO 100.0000MHZ 3.3V SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V803-100.0M
Type: VCXO Frequency: 100MHz
Function: Tri-State (Output Enable) Output: LVCMOS
Voltage - Supply: 3.3V Frequency Stability: ±15ppm
Packaging : Tray Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max): 30mA Ratings: -
Mounting Type: Surface Mount Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height: 0.071" (1.80mm) Package / Case: 6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Description
Function: Tri-State (Output Enable)
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: -
Mounting Type: Surface Mount
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max): 30mA
Frequency: 100MHz
Packaging: Bulk
Height: 0.071" (1.80mm)
Output: LVCMOS
Frequency Stability: ±15ppm