VCUG060100L1DP
Varistors 0603 10Vdc 1Element
product image
VCUG060100L1DP Picture
SeekIC No. : 00700313 Detail
VCUG060100L1DP: Varistors 0603 10Vdc 1Element
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VCUG060100L1DP
Mfg:
AVX
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Voltage Rating DC : 10 V Voltage Rating AC : 7.1 V
Capacitance : 250 pF Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Description
Clamping Voltage :
Diameter :
Peak Surge Current :
Surge Energy Rating :
Product :
Operating Temperature Range :
Capacitance : 250 pF
Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Voltage Rating DC : 10 V
Voltage Rating AC : 7.1 V