VEC220M1ATR-0505
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10 Volts 22uF 20% 5x5.3
product image
VEC220M1ATR-0505 Picture
SeekIC No. : 00756646 Detail
VEC220M1ATR-0505: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10 Volts 22uF 20% 5x5.3
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VEC220M1ATR-0505
Mfg:
Lelon
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Capacitance : 22 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 10 Volts Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Dimensions : 5 mm Dia. x 5.3 mm L x 5.3 mm H Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Description
ESR :
Tolerance : 20 %
Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Voltage Rating : 10 Volts
Capacitance : 22 uF
Dimensions : 5 mm Dia. x 5.3 mm L x 5.3 mm H