VSB06P12LCI
Features: ✔ 600 Watts Peak Pulse Power per Line (tp=10/1000s)✔ 100A (2/10s) per Bellcore GR-1089 (Intra-Building)✔ Isolated VSIP® Technology✔ ESD Protection > 40 kilovolts✔ High Surge Capability✔ Lead Spacing of 0.100 ✔ Available in 3 Voltage...
product image
VSB06P12LCI Picture
SeekIC No. : 004543290 Detail
VSB06P12LCI: Features: ✔ 600 Watts Peak Pulse Power per Line (tp=10/1000s)✔ 100A (2/10s) per Bellcore GR-1089 (Intra-Building)✔ Isolated VSIP® Technology✔ ESD Protection > 40 k...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VSB06P12LCI
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Features:
✔ 600 Watts Peak Pulse Power per Line (tp=10/1000s)
✔ 100A (2/10s) per Bellcore GR-1089 (Intra-Building)
✔ Isolated VSIP® Technology
✔ ESD Protection > 40 kilovolts
✔ High Surge Capability
✔ Lead Spacing of 0.100"
✔ Available in 3 Voltages: 5V, 6.5V & 12V
✔ LOW CAPACITANCE: < 50pF