VSB-100STB
General Purpose / Industrial Relays POWER
product image
VSB-100STB Picture
SeekIC No. : 002565991 Detail
VSB-100STB: General Purpose / Industrial Relays POWER
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VSB-100STB
Mfg:
Fujitsu
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Contact Form : SPDT Contact Current Rating : 16 A
Coil Voltage : 100 V Coil Resistance : 18560 Ohms
Mounting Style : PCB Contact Material : Silver
Description
Coil Current :
Switching Voltage :
Contact Current Rating : 16 A
Contact Form : SPDT
Contact Material : Silver
Mounting Style : PCB
Coil Voltage : 100 V
Coil Resistance : 18560 Ohms