VSB-24SMB
General Purpose / Industrial Relays POWER
product image
VSB-24SMB Picture
SeekIC No. : 002566114 Detail
VSB-24SMB: General Purpose / Industrial Relays POWER
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VSB-24SMB
Mfg:
Fujitsu
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Contact Form : 1 Form A (SPST-NO) Contact Current Rating : 16 A
Coil Voltage : 24 V Coil Resistance : 1100 Ohms
Mounting Style : PCB Contact Material : Silver
Description
Coil Current :
Switching Voltage :
Contact Current Rating : 16 A
Contact Material : Silver
Mounting Style : PCB
Contact Form : 1 Form A (SPST-NO)
Coil Voltage : 24 V
Coil Resistance : 1100 Ohms