VSLBF2115E1200-T0
Speakers & Transducers 1.5Uf +/-30% CERAMITONE
product image
VSLBF2115E1200-T0 Picture
SeekIC No. : 002578619 Detail
VSLBF2115E1200-T0: Speakers & Transducers 1.5Uf +/-30% CERAMITONE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VSLBF2115E1200-T0
Mfg:
Murata
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Frequency : 200 Hz to 20 KHz Sound Pressure Level : 93.5 dB
Shape : Rectangular Termination Style : SMD/SMT
Length : 21.5 mm Width : 15.5 mm
Depth : 0.5 mm
Description
Impedance :
Power Rating :
Diameter :
Magnet Material :
Cone Material :
Termination Style : SMD/SMT
Shape : Rectangular
Frequency : 200 Hz to 20 KHz
Length : 21.5 mm
Sound Pressure Level : 93.5 dB
Width : 15.5 mm
Depth : 0.5 mm