VSMD1505-10K/10K-0.01-0.005
Resistor Networks & Arrays 10K/10K 0.01-0.005 1505pkg TCR of 2ppm
product image
VSMD1505-10K/10K-0.01-0.005 Picture
SeekIC No. : 001588530 Detail
VSMD1505-10K/10K-0.01-0.005: Resistor Networks & Arrays 10K/10K 0.01-0.005 1505pkg TCR of 2ppm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VSMD1505-10K/10K-0.01-0.005
Mfg:
Vishay/Thin Film
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Circuit Type : Dual Terminator Number of Resistors : 2
Resistor Values : 10 KOhms, 10 KOhms Tolerance : 0.01 %
Temperature Coefficient : 2 PPM / C Package / Case : 1505
Dimensions : 0.46 mm Dia. x 1.27 mm W x 3.81 mm L x 0.64 mm H Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Bulk
Description
Product Type :
Number of Pins :
Operating Temperature Range :
Lead Spacing :
Termination Style : SMD/SMT
Number of Resistors : 2
Packaging : Bulk
Circuit Type : Dual Terminator
Resistor Values : 10 KOhms, 10 KOhms
Tolerance : 0.01 %
Temperature Coefficient : 2 PPM / C
Package / Case : 1505
Dimensions : 0.46 mm Dia. x 1.27 mm W x 3.81 mm L x 0.64 mm H