VS-705-ECE-KAAN-320M000000
VCSO Oscillators 3.3V LVPECL 50ppm APR 320MHz
product image
VS-705-ECE-KAAN-320M000000 Picture
SeekIC No. : 001166809 Detail
VS-705-ECE-KAAN-320M000000: VCSO Oscillators 3.3V LVPECL 50ppm APR 320MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VS-705-ECE-KAAN-320M000000
Mfg:
Vectron
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Frequency : 320 MHz Frequency Stability : +/- 50 PPM
Termination Style : SMD/SMT Supply Voltage : 3.3 Volts
Output Format : LVPECL Dimensions : 5 mm W x 7.5 mm L x 2.5 mm H
Minimum Operating Temperature : - 40 C Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Reel
Description
Package / Case :
Frequency Stability : +/- 50 PPM
Termination Style : SMD/SMT
Supply Voltage : 3.3 Volts
Output Format : LVPECL
Dimensions : 5 mm W x 7.5 mm L x 2.5 mm H
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Reel
Frequency : 320 MHz